SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

SÜRME CAM BALKON SİSTEMLERİ

Kataloğu İndir

Eşikli Sürme Cam Balkon
Eşikli sürmeler daha çok izolasyon kaygısı olan noktalarda yani dış balkon uygulamalarında kafenin dış taraflarında uygulamalar yapılır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. dışarıdan gelecek  kötü hava şartlarından korunma sağlar.

Teknik olarak eşikli sürme cam balkon sistemlerinde daha iyi izolasyon sağlamak için çift cam kullanılır. Çift taraflı temperli camda 4-12-4 kombinasyonu kullanılır. 4 mm cam, 12 mm ara boşluk ve 4 mm diğer cam. Böylece toplamda 20 milimlik cam kalınlığına ulaşıyoruz.

Eşiksiz Sürme Cam Balkon
Daha çok izolasyon zafiyeti, kaygısı olmayan noktalarda bir bölmeden başka bir bölmeye geçişte ayak takılmasını engellemek adına daha düşük yüksekliğe sahip olduğundan eşiksiz sürme tercih edilir. Eşiksiz Sürme Cam Balkon Sistemleri özellikle restaurantlar ve kafelerde salon bölme uygulamalarında oldukça fazla tercih edilmektedir. İstenilen yöne kayma imkânı sayesinde teşhirde ve kullanımda kolaylık ve ferahlık sunar. Kayar kanatları sayesinde iç ve dış mekanlar arasında bütünlük sağlanır. Mekandaki kısıtlamaları, istenmeyen görüntü ve alan kaybını ortadan kaldırarak ferah ve modern ortamlar sunar. Cafe, Restaurant, bar, pastane, lokanta gibi ortamları güzelleştirmek ve nezih bir ortam yaratmak için sürme cam sistemleri kısa bir süre içerisinde yaygın bir hale gelmiştir. Eşiksiz Sürme Sistem Cam Balkonlar; alışveriş merkezleri, oteller, mağazalar, pastaneler ve kış bahçeleri için tasarlanmış modern sistemleriyle oldukça fazla talep görmektedirler. Çift cam uygulamasıyla güvenlik de en üst düzeyde sağlanır.